Google Adwords

Google’da işletmenizin sunduğu ürün veya hizmetleri arayan potansiyel müşterilerinizin karşısına tamda sizi aradıkları anda çıkartalım!

Google Reklamlarınızı Aynı Gün Yayınlayın

Google’da arama yapan potansiyel müşterileriniz tıpkı sizin işletmeniz gibi sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda doğru anahtar kelime hedeflemesi ile o anda karşılarına çıkın! AdWords reklamları aracılığı ile reklamlarınıza tıklayarak web sitenize gelen veya mobilden telefonla sitenize tıklayarak sizinle iletişime geçtiği anda ödeme yapın. Kullanıcılar reklamlarınıza tıklamaz ise hiç bir ücret ödemezsiniz. Yalnızca sonuçlar ve tıklamalar için ödeme yaparsınız. Alakasız tıklamalarıda negatif kelimelere ekleyerek gereksiz maliyet oluşturulmasını engelleriz.

Google Adwords

Yalnızca Sonuçlar İçin Ödeme Yaparsınız

Tıklama olmazsa ücretlendirme de yok.

Google arama motoru reklamları için AdWords hesabı oluşturmak ücretsizdir. Yalnızca tıklanma gerçekleşir, kullanıcılar sitenize gelir, telefon ile arama yapar veya mobil uygulamanızı indirme işlemi gerçekleştirirse maliyet tahakkuk eder.

İstediğiniz tutarda bütçeyle başlayın.

Google arama ağı reklamları için bütçe kontrolü tamamen sizin elinizdedir. Dilerseniz bir kaç yüz TL harcayabilir veya on binlerce TL harcama yapabilirsiniz. Bu sektörde deneyimli Tek Kılavuz ekibi sizin için rekabet analizi ve sektör analizi yaparak en efektif başlangıç bütçesini belirlemek öncü reklam ajansıdır. Burada bakılması gereken yatırımın getirisi olacaktır. Bize iletmeniz gereken tek şey Performans metriğinin ne olacağını söylemenizdir.

Müşterilerinize Ulaşmanın En Dijital Yolu

Web sitenizdeki ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen müşterilerinize ulaşmak için; birçok reklam kampanyası, reklam kurgusu ve reklam modeli yer almaktadır. Bunların en çok kullanılan reklam modelleri ise:

  • Arama Ağı İçin Metin Tabanlı Reklamlar
  • Alışveriş Reklamları – Google Reklamları Sonuçları
  • Web Sitelerindeki Grafik Görüntülü Reklamlar
  • Banner Reklamları
  • Görsel ve İşitsel Reklamlar ( YouTube Video Reklamları )
  • Uygulama İçi Mobil Reklamlar

ile potansiyel internet kullanıcıları web sitenize yönlendirilir ve marka bilinirliğinizde sağlamlaştırılmış olur. İşletmenize özel Google Reklam modelleri çözümleri için bize ulaşın! Alışveriş reklamları ise şu anda e-ticaret siteleri için en yüksek yatırım getirisi (ROI) olan reklam modeli olup, Kenshoo Search ile Google alışveriş reklamlarınızı ürün bazlı optimize ederiz.

Reklamlarda İşi Şansa Bırakmayın

Google Reklamlarında Performansınızı Kontrol Edin

Google AdWords raporlama ekranı ile reklamlarınızın performansını çok sade ve basit bir şekilde görebilirsiniz. En temel değerler olan reklamlarınızı kaç kullanıcının gördüğünü veya reklamlarınıza kaç kişinin tıklayarak web sitenize geldiğini, hatta işletmenize telefonla ulaştığına kadar olan tüm detayları Google AdWords arayüzünden görebilirsiniz. Kenshoo Reports ile de ileri düzey reklam performans raporlamalarına ulaşırsınız. Reklamların karşılığında ne kadarlık satış yaptığınız, hangi kelime için ne kadar harcama yaptığınız ve karşılığında ne kadarlık ciro elde ettiğinizden tutunda, kullanıcıların sitenizde sipariş ya da form doldurmadan önce kaç kez hangi kampanyalara tıkladıklarına kadar ki tüm detayları ileri düzey AdWords raporlaması ile sizlere sunabiliriz. İleri düzey Google Reklamları raporlaması için bizimle iletişime geçin!

AdWords Reklamlarınızı Test Edin

Google reklamlarınızda birden çok kampanya, reklam grubu ve anahtar kelimeleriniz olacaktır. Dijital yatırımlarınızın karşılığının hangi kampanya ve anahtar kelimeden geldiğini gözlemlerken reklam modelleri içerisinde bulunan en önemli unsurulardan biri de reklamlarınızın metinleridir. Aynı ürün ya da hizmeti anlatmanın, kampanya gibi öne çıkarmak için birden çok reklam metni yazmalı ve kullanıcıların etkileşimini ölçmelisiniz.

Metin reklamlarınızda A/B testleri yaparak daha çok tıklama alan veya daha çok sipariş, form alan Google reklamları üzerine yeni varyasyonlar üretilmelidir. Bu sayede daha alakalı reklam metinleri oluştururken, maliyetlerinizde alaka düzeyinizden dolayı azalacaktır. Hem ürün ile ilgili en doğru metni kullanıcıya sunarak algısını kazanırken hemde tıklama başı maliyetlerinizde ciddi kazançlar sağlamak mümkün. Her ürüne özel reklam metni yaparak daha alakalı reklam metinleri üreterek sipariş sayınızı arttırız.

Google Reklamlarında Performansınızı Kontrol Edin

Reklam bütçenizi istediğiniz tutarda istediğiniz süre içerisinde harcanacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Google reklamları fiyatları o an ki hedef kitle ve kelimenin rekabet durumuna göre belirlenmekte olup minimum teklif tutarı ile Google ‘ da reklam verebilirsiniz. Reklam bütçenizi belirlerken sizin için sektör ve rakip analizinizi yaparak dijital reklamlar için harcamanız gereken minimum reklam bütçenizi belirlemenizde de size yardımcı olabiliriz.

Dönüşüm Adımlarını İzleyin!

Web sitenize Google AdWords Reklamları ile gelen bir müşterinizin form doldurma veya sipariş verme işleminden önce web sitenizi kaç kere ziyaret ettiğini biliyor musunuz ?

  • Peki hangi anahtar kelimelere tıkladığını ?
  • Ya da ilk tıklaması ile siparişe kadar geçen süreyi ?
  • Hatta sipariş saatlerinizin yoğun olduğu saatteki tıklamaları

İleri düzey Kenshoo Reports ile sizde daha fazlasını öğrenebileceksiniz!

Hemen Ara